Ritual Entertainment firması tarafından geliştirilen Counter-Strike Condition Zero oyunu Half-Life oyununun 1 modudur. Counter-Strike savaş oyununu oynamayan çok az bir oyun sever bulunmaktadır. Counter-Strike Condition Zero oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Counter-Strike Condition Zero savaş oyunundaki amacımız diğer serilerde olduğu gibi rehineleri kurtararak, teröristleri etkisiz hale getirmektir. Oyunu indirten sonra bilgisayarınıza yükleyin ve silah seçimini yaparak oyuna başlayın. Oyunda bireysel olarak çok zorlanırsınız. Size tavsiyen Counter-Strike ekibiyle birlikte hareket etmenizdir.

Counter-Strike Condition Zero oyunun görsel ve ses efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 500 MHZ işlemci, 128 Mb Ram, 16 MB 3 Boyutlu Ekran Kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarında hoşlanan ziyaretçilerimize Counter-Strike Condition Zero oyununu önerebiliriz. Counter-Strike Condition Zero oyununun demo sürümünü aşağıdaki download linkinden temin edin.

Downlaod: Counter-Strike Condition Zero indir