Counter Strike OnlineOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Valve Corporation tarafından geliştirilen “Counter Strike Online” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak  sizlerle paylaşacağız. Counter Strike Online oyunu, Counter-Strike indir kategorisinde yer alan bir oyundur. Savaş oyunları denilince akla ilk gelen oyunlar içerisinde Counter Strike Online yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

Counter Strike Online oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyebilirsiniz. Beğeniyle oynadığınız Counter Strike oyununu artık online bir şekilde oynamak mümkün. Counter Strike Online oynarken kendinizi kaybedecek tam bir çatışmanın ortasındaymış gibi hissedeceksiniz. Görevler alacağınız ekibe göre değişiklik gösteriyor. Oyun da isterse Counter adlı özel ekip isterseniz de bunlara karşı duran terörist grubu seçerek kendinizi oyuna dahil edebilirsiniz. Klan üyesi alımı ve madalya kazanımları gibi oyun içi öğelerle sizleri puanlama sistemine dâhil ediyor ve ödüllendiriyor.

Counter Strike Online

Counter Strike Online oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel ® Core ™ 2 Duo E6600 işlemci, 2 GB Ram, ATI Radeon HD 2400 ekran kartı ve 7.6 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak Counter Strike indir kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Counter Strike Online oyununu önerebiliriz. Oyuna aşağıdaki linkten bağlanabilirsiniz.

Üye olup oynamak için tıklayın.

Download: Counter Strike Online Oyun indir