Crash Time 5 UndercoverOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde dtp entertainment tarafından geliştirilen Crash Time 5: Undercover adlı oyunun demosunu oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. Oyun size hızı ve aksiyonu aynı anda yaşama şansı veriyor. Crash Time 5: Undercover oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Crash Time 5: Undercover oyununun demosunu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçebilirsiniz. Kobra takibi dizindeki senaryo ile aynı oyunumuz. Polislerden birini seçerek otobanda kötü adamların önünü keserek huzuru sağlamanız gerekiyor. Bunun için hızlı olmanız ve elinizden gelenin en iyisini sergilemeniz gerekiyor. Oyunumuz gta indir kategorisinde oyunlara benziyor.

crash time 5 undercover oyunu

Crash time 5 undercover oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde oyuna aktarılmış. Ses efektleri ise oyunu daha adrenalinli bir hale getiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 3.0 Ghz işlemci, 1 Gb Ram, Nvidia 6800 Ekran kartı ve 2 Gb harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine crash time 5 undercover oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Crash Time 5: Undercover Oyun indir