Oyun indirin bu oyun incelemesinde diğer oyunlardan biraz daha değişik bir oyun olan Crime City ile karşınızdayız. Bu tarz oyunlarda gelende kötüleri durdurmaya çalışan süper kahramanları yönetiyoruz. Fakat Crime City oyununda bunun tam tersini yapmaya çalışacağız. Crime City oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz.

Crime City oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyunumuza geçin. Oyunun başlarında tek başımıza hareket etmemiz gerekiyor. Oyunda yapacağınız kötülüklerle seviyeniz yükseliyor ve çete kurmanıza izin veriliyor. Oyunumuz göründüğü kadar kolay olmayacak. Çünkü bu dünyanın içerisinde sadece sizler yoksunuz. Sizi yok etmek isteyenlerde olacak.

Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Crime City oyununda ilerledikçe kendinize ait dükkanlar kurabileceksiniz.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Crime City oyununu önerebiliriz. Crime City oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz.

Download: Crime City Oyun indir