Crytek firması tarafından geliştirilen Crysis serisinin üçüncü oyunu olan Crysis 3 ile karşınızdayız. Crysis 3 oyunu macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Crysis 3 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz. Crysis severler bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Crysis 3 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna geçin. Oyunuzun bu serisinde yine bir çok özellik mevcut. Bu seride de takımlar mevcut ve her takımın kendine özgü görevleri bulunmaktadır. Bizim de görevimiz verilen emirleri yerine getirmek.

Crysis 3 oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet başarılıdır. Karakterimizin görsel tasarımı gayet güzel. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2Ghz işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA 8800 GT ekran kartı ve 9 GB Boş sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak

Sonuç olarak Crysis oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Crysis 3 oyununu mutlaka denemeli. Crysis 3 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Crysis 3 Oyun indir