Oyun indir ‘in bu yazısında sizlerle Crytek firması tarafından geliştirilen “Crysis Warhead” oyununu sunacağız. Crysis Warhead oyunu aksiyon ve macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Crysis Warhead oyununun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonunda bağlantı linkini kullanın.

Crysis Warhead oyununda mutlaka her zaman tetikte olmanız gerekiyor. Çünkü oyunda bitmek bilmeyen sıcak çatışma mevcut. Oyunda kendimizi korumak amacıyla üretilmiş son teknoloji zırhlar ve silahlar bulunmaktadır. Bunların yanında yönettiğiniz karakterin yumrukları bile çok etkilidir. Crysis Warhead oyunu savaş oyunlarının başında gelmektedir.

Crysis Warhead oyunun en önemli noktası görsel efektleridir. Bu nedenle üretici firmayı kutlamak gerekiyor. Üretici firma oyunda görsel motorlar kullanılmıştır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 4 2.8 GHz işlemci, 1 GB RAM, NVIDIA GeForce 6800 GT ekran kartı ve 15 GB boş sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Crysis Warhead oyununu şiddetle öneririm. Crysis Warhead oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Crysis Warhead oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download : Crysis Warhead Oyun indir