Oyun indirin bu yazısında ödül canavarı Crysis oyununun devam oyunlarından birisi olan Crysis Wars ile devam ediyoruz. Oyunumuz macera ve aksiyon oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Crysis Wars oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Crysis Wars oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna başlayın. Oyunda sizlere verilen görevleri başarıyla yerine getirmeniz ve oyunda ilerleyişinize devam etmeniz gerekiyor. Oyunda 21 tane harita mevcuttur. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Crysis Wars oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilerde olduğu gibi başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3.2 GHz işlemci, 1.5 GB Ram, 256 MB bellekli nVidia GeForce 6800GT ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş ve aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Crysis Wars oyununu sunabiliriz. Crysis Wars oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Crysis Wars Oyun indir