Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Telltale Games firması tarafından geliştirilip Ubisoft aracılığı ile de bizlerle buluşturulan CSI: Crime Scene Investigation oyununu paylaşacağız. CSI: Crime Scene Investigation oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

CSI: Crime Scene Investigation oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunda gizemli cinayetleri ve olayları çözmemiz gerekiyor. Bunun için olay yerinde bırakılan kanıtlardan yola çıkarak suçluya doğru ilerleyip bulmamız gerekiyor. CSI göreviniz sadece bu. Suçlular artık sizden korkacak.

CSI oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Özellikle mekan ve karakter tasarımları çok etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 işlemci, 1 GB Ram, 128 MB ekran kartı ve 6 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanıyorsanız CSI: Crime Scene Investigation oyununu denemenizi öneririm. Oyunun görsel ve ses efektleri başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: CSI: Crime Scene Investigation oyun indir