Dark Souls 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Microsoft Studios tarafından geliştirilen “Dark Souls 2” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Dark souls 2 oyunu,  aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. 2011 yılında çıkan Dark Souls oyununun ikinci sürümü ile karşınızdayız. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dark souls 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Bu oyunda acımasız olmanız verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Dark Souls 2

Dark souls 2 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterlerin tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel® CoreTM i3 2100 3.10GHz işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA® GeForce® GTX 750, 14 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine dark souls 2 oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dark Souls 2 Oyun indir