DayZOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde DayZ adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. DayZ oyunumacera oyunları içerisinde yer almaktadır. Gelecek temalı bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

DayZ oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Adı bilinmeyen bir enfeksiyon insanların giderek hızlı bir şekilde yok olmasına neden oldu. Buna engel olmak zor fakat. Bu görev sizlere veriliyor.

dayz oyunu

Dayz oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5-2300 işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 560 ekran kartı, 14 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine dayz oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: DayZ Oyun indir