Dead Island RiptideOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Techland tarafından geliştiriken Dead Island Riptide oyununu oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Dead Island Riptide oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzda ıssız bir adada hayatta kalmak ve en yüksek skoru elde etmek için herşeyi yapmak zorunda kalacaksınız. Dead Island Riptide oyununun demo sürümünü incelememizin zonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dead Island Riptide oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunumuz ıssız bir adada geçmektedir. Ya da biz öyle zannediyoruz. Adamız ıssızlığını kana susamış zombiler ile bozuyor. Hayatta kalmak için elinizden geleni yapmanız gerekli. Oyunu ister Single-player isterseniz de multiplayer modunda oynama şansınız var.

dead island riptide oyunu

Dead island riptide oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 2.66 GHz işlemci, 4 GB RAM, Nvidia GeForce 9600 1 Gb ekran kartı ve 7 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Dead Island Riptide oyununu önerebilirim. Dead Island Riptide oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dead Island Riptide Oyun indir