Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Streko-Graphics tarafından geliştirilen Dead Reefs adlı oyununu paylaşacağız. Dead Reefs oyunu strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda geçmişe giderek korku dolu bir adada işlenen cinayetleri çözmeye çalışacağız. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Dead Reefs oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunumuz 18. yüzyılda geçmektedir. İngiliz adasında işlenen cinayetlere son vermemiz gerekiyor. Fakat bu hiçte kolay olmayacak gibi. Bu cinayetlerin işlendiği yer ise herkesi ürküten perili bir evdir. Cesaretinizi toplayın ve bu bilmeceye bir son verin.

Dead Reefs oyununun görsel efektleri yukarıda ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekanlar korkutucu bir şekilde oyuna işlenmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel® 1.8 Ghz işlemci, 512 MB Ram, GeForce® 5200fx ekran kartı ve 860 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan oyun severlerimize Dead Reefs oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki demo linkini kullanın.

Download: Dead Reefs Oyun indir