Dead SkyOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Dead Sky adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Dead sky oyunu, savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Aksiyon dolu bir savaş sizleri bekliyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Dead sky oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunumuzun ana temasında hem robotlar hemde zombilere yer verilmiştir. Amacımız salgın sonucu zombileşen insanları yok ederek en yüksek skoru elde etmek.

Dead Sky Oyunu

Dead Sky oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa da idare edecek seviyede. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 2.0 GHz işlemci, 2 GB RAM, nVidia Geforce® 5600 ekran kartı ve 2 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine dead sky oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi etkileyici. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dead Sky Oyun indir