Death race crash burnOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde WEDO1.COM LTD tarafından geliştirilen “Death Race:Crash Burn” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Death race crash burn oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Death race crash burn oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Üstün donanımlı modifiyeli araçlar ile yarışmalara katılarak en yüksek skoru elde edin. Rakiplerinizi geçmeniz gerekiyor.

Death race crash burn

Death race crash burn oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Görsel efektler flash oyunlara çok benziyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması ve 14 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine death race crash burn oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Death Race Crash Burn Android Oyun indir