Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Remedy firması tarafından geliştirilen “Death Rally” adlı oyununu paylaşacağız. Death Rally oyunu araba yarış oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzda adrenalin üst seviyelerde olacak. Death Rally oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Death Rally oyununu indirdikten sonra ralli yarışlarına dahil olun. Oyundaki ralli yarışmaları legal değil. Yani ralli yarışında diğer arabaları havaya uçuracaksınız. Kazandığınız paralar ile mayın ve silah alabilirsiniz. Araba yarışını kazanmak için elinizden geleni yapmaktan çekinmeyin.

Death Rally oyununun görsel efektleri need for speed kadar güzel olmasa idare eder. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 486DX 66 MHz işlemci, 16 MB Ram, 10 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Yani oyun her tür bilgisayarda oynanabilecek seviyede.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Death Rally oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Death Rally oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi mükemmel seviye de değildir. Death Rally oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Death Rally Oyun indir