Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Biart Company tarafından geliştirilen Deep Black: Reloaded adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Deep Black: Reloaded oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda aksiyon ogeleri üst seviyede tutulmuş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Deep Black: Reloaded oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyun bizleri 2047 yıllarına götürerek su altı savaşlarına dahil ediyor. Oyunda biyolojik silahlara yer verilmiş. Düşmanlarınızı yenerek dünyayı yeniden eski huzurlu haline getirmeniz gerekiyor.

Deep Black: Reloaded oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere savaş gemileriniz tasarımları ve su altı dünyası tam olarak oyuna aktarılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium IV 2.4 GHz işlemci, 1 GB Ram, ATI Radeon X18000 NVIDIA GeForce 7800 ekran kartı ve 3,5 GB sabit disk sürücüsü gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Deep Black: Reloaded oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efekleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Deep Black: Reloaded oyununu indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Deep Black Reloaded Oyun indir