Delta Force Black Hawk Down Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Rebellion firması tarafından geliştirilen ve NovaLogic Sierra şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Delta Force Black Hawk Down” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Delta Force Black Hawk Down oyunu , Delta Force indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Daha fazla uzatmadan Delta Force Black Hawk Down oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Delta Force Black Hawk Down oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Delta Force Black Hawk Down oyunu yukarıda da belirtiğim gibi savaş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Delta Force Black Hawk Down oyunda oynamanız gereken misyonlar bulunmaktadır. Akıcı bir oyun olduğu için bu misyonları oynarken hiç sıkılmayacaksınız.

Delta Force Black Hawk Down

Delta Force Black Hawk Down oyununun diğer serilerden farkı araç üzerindeyken düşmanlarınızı yok etmeniz, Helikopter tepesinde düşmana baskın verme, esir alma, adam kurtarma yapmanız ve adam kurtamanız gerekmektedir. Bunları yapmanız için sizlere etkili silahlar verilmektedir. Bu silahları çok iyi kullanmanız gerekmektedir.

Delta Force Black Hawk Down

Delta Force Black Hawk Down oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizany edilmiştir. Delta Force Black Hawk Down oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 166 MHz işlemci, 32 MB RAM, Windows 95/98/NT işletim sistemi, Windows-compatible video card ve 200 MB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Delta Force Black Hawk Down” oyununu önerebilirim. Delta Force Black Hawk Down oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizany edilmiştir. Delta Force Black Hawk Down oyununu kendi bilgisayarına ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki download linkini kullanmanız gerekmektedir.

Download : Delta Force Black Hawk Down Oyun indir