Delta Force Land Warrior Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle NovaLogic firması tarafından üretilerek oyun piyasasına sunulan “Delta Force Land Warrior” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Delta Force Land Warrior oyunu savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Delta Force Land Warrior oyunu konusunu özetleyecek olursak Amerika’da özel görevleri bulunan 1 ekip hazırlanıyor. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Delta Force Land Warrior oyununun incelemesine başlıyalım.

Delta Force Land Warrior oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Delta Force Land Warrior oyunundaki amacımız ekibimizi oluşturup devletin bize verdiği görevleri başarıyla yerine getirmek. Delta Force Land Warrior oyununda karakterlerinizin güç dengeleriyle oynayabiliyorsunuz.

Delta Force Land Warrior

Delta Force Land Warrior oyununu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi multiplayer desteğini kullanarak çoklu da oynayabilirsiniz. Delta Force Land Warrior oyununda teknoloji de üst seviye de tutulmaktadır. Kullandığınız silahların etkisi çok büyüktür. Delta Force Land Warrior oyununda 30 göreviniz bulunmaktadır.

Delta Force Land Warrior

Delta Force Land Warrior oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Ses efektleri ise sizleri tamamen savaşın içine çekmesini umuyorum. Delta Force Land Warrior oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için PII 233 işlemci, 64 MB RAM, 3D hızlandırıcı ve 200 MB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Delta Force Land Warrior oyununu önerebilirim. Delta Force Land Warrior oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Delta Force Land Warrior oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Delta Force Land Warrior Oyun indir