Delta force task force daggerOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Zombie NovaLogic firması tarafından geliştirilen ve NovaLogic firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “Delta Force Task Force Dagger” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Delta Force Task Force Dagger oyunu savaş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Delta Force Task Force Dagger adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Delta Force Task Force Dagger oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Delta Force Task Force Dagger oyununda yine çok gizli bir operasyonun içersinde bulunacaksınız. Delta Force Task Force Dagger oyununu tek başınıza single veya arkadaşlarınızla multiplayer modlarını kullanarak oynayabilirsiniz.

Delta force task force dagger

Delta Force Task Force Dagger oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Delta Force Task Force Dagger oyunundaki karakterler gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Delta Force Task Force Dagger oyunundaki ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getirmeyi başarıyor.

Delta force task force dagger

Delta Force Task Force Dagger oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III 900 Mhz işlemci, 256 MB Ram, 128 mb video kartı ve 800 Mb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Delta Force Task Force Dagger oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Delta Force Task Force Dagger” oyununu önerebilirim. Delta Force Task Force Dagger oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Delta Force Task Force Dagger oyununu kendi bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download: Delta Force Task Force Dagger Oyun indir