Delta Force Xtreme 2 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle NovaLogic firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Delta Force Xtreme 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Delta Force Xtreme 2 oyunu isminden de anlaşılacağı üzere strateji ve savaş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Delta Force Xtreme 2 oyunu, Delta Force Xtreme oyununun gelişmiş sürümüdür. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Delta Force Xtreme 2 oyununu incelemesini yapmaya başlıyalım.

Delta Force Xtreme 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Delta Force Xtreme 2 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi strateji ve savaş oyunlarının içerisinde bulunmaktadır. Delta Force Xtreme 2 oyununda çok iyi bir strateji belirlemeniz gerekmektedir. Bunun nedeni ise düşmanlarınızın sayısının fazla olmasıdır. Delta Force Xtreme 2 oyununun menü tasarımlarını yaparken hiç zorlanmıyacaksınız.

Delta Force Xtreme 2

Delta Force Xtreme 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakterimizin ve mekanların tasarımları neredeyse kusursuz. Delta Force Xtreme 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium IV 2.0 Ghz işlemci, 1024 MB ram, 64 mb video kartı ve 2.0 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Delta Force Xtreme 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Sonuç olarak savaş ve strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Delta Force Xtreme 2” oyununu önerebilirim. Delta Force Xtreme 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Delta Force Xtreme 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Delta Force Xtreme 2 Oyun indir