deus ex the fallOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Square Enix tarafından geliştirilen “Deus Ex: The Fall ” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Deus ex the fall oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Deus ex the fall oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuz gelecek temalı. 2027 yılına bir yolculuk yapıyoruz. Dünya bir kaos içerisinde. Verilen görevleri Moskova’da başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için 2 karakterden birini seçerek yapmanız gerekiyor.

Deus Ex: The Fall

Deus ex the fall oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter ve mekanların tasarımları etkileyici bir şekilde yapılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad Core 2.66 GHz, 4 GB RAM, GeForce 500 serisi ekran kartı ve 4 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine deus ex the fall oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Deus Ex The Fall Oyun indir