Diablo 2

Aşağıda Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Diablo 2” adlı oyunun hilelerini bulabilirsiniz.  Diablo 2 oyununun incelemesine  Diablo 2 Oyun indir linkinden ulaşabilirsiniz. Diablo oyunundaki hileleri kullanabilmek için aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriniz.

Daha güçlü düşmanlar : Enter tuşuna basın, “players 8″ yazın ve ardından tekrar Enter’a basınız. Böylece oyunda 8 oyuncu varmış gibi olacak, düşmanlar güçlenecektir. Bunu yapmak, oyundaki bazı yerleri çok zorlaştırabilir, ancak oyunun başında hızlı level atlamanızı sağlar.

Diablo’yu kolay öldürmek : Life Steal (en az %15) yeteneği ile maksimum Lightning Resistance, Diablo’yu öldürmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca Diablo’yu 1 köşeye çekerseniz, daha kolay vuruş yapabilirsiniz.

Kolay gem yükseltmek : Bir gem’i yükseltmek için 1 gem shrine bulun. Yükseltmek istediğiniz gem’i inventory’nize koyun. Başka gem’lerin inventory’nizde bulunmadığından emin olun. Gem shrine’a tıklayın. Inventory’nizdeki gem’i yükseltilmiş olarak yerde bulacaksınız.

Ses değişikliği : Oyundayken Enter tuşuna basıp “SOUNDCHAOSDEBUG” yazarsanız oyunun seslerinde değişim olacaktır. Hileyi kapatmak için hile kodunu tekrar gir