Diablo Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Diablo” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Diablo oyunu aksiyon ve macera oyunlarının içersinde yer almaktadır. Diablo oyunu genel olarak fantastik oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize hitap etmektedir. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Diablo oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Diablo oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Diablo oyunu macera ve aksiyon oyunlarının içersinde yer almaktadır. Diablo oyunu oldukça karanlık bir ortamda gelişmektedir. Oyunda mistik bir çağda yaşıyoruz ve seçtiğimiz karakterin denetimini sağlıyoruz. Diablo cennet ve cehennemdeki “Günah Savaşı” adı verilen olayın Dünya’ya sıçramasını konu almaktadır.

Diablo

Diablo oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Diablo oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 60Mhz Pentium işlemtim sistemi, 16 Ram SVGA Ekran Kartı ve 2x Cd-Rom gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Diablo oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmıyacaksınız.

Sonuç olarak savaş ve macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Diablo” adlı oyunu önerebilirim. Diablo oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Diablo oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Diablo Oyun indir