Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde DCS tarafından geliştirilen “Digital Combat Simulator: Black Shark 2” adlı oyunun incelemesini sizlerle paylaşacağız. Digital Combat Simulator: Black Shark 2 oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Bu oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Dcs black shark 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Rus Ka-50 saldırı helikopterini kullanmak için kendinizi hazırlayın ve düşmanlarınıza gerçek gücünüzü gösterin. Oyunumuz kafkasya da geçmektedir. Digital Combat Simulator: Black Shark 2 kullandığımız helikopterde füzeler, roketler, bombalar, ve 30mm toplar mevcut.

Digital Combat Simulator: Black Shark 2 oyununun görsel ve ses efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Özellikle savaş helikopteriniz çok gerçekci. Onu kullanırken oyunun içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo E8400 işlemci, 4 GB Ram, 896MB NVIDIA GeForce GTX260 ekran kartı ve 7 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Digital Combat Simulator: Black Shark 2 oyunu tam sizlere göre. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Dcs Black Shark 2 oyununun demo sürümnü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Digital Combat Simulator Black Shark 2 Oyun indir