dolmuş driver Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Gripati tarafından geliştirilen Dolmuş Driver oyununu oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Dolmuş Driver oyunu. mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyun piyasasına Türklerin girmesi ile birlikte Türkçe oyunlar boy göstermeye başladı. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi telefonunuza indirebilirsiniz.

Dolmuş Driver oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyun 3 tane dolmuş hattı bulunmakta. Bunlar Bakırköy-Taksim, Beşiktaş-Taksim, Kadıköy-Taksim. Tabi ki dolmuş şoförlerini unutmayalım. Genco, Dayı ve Kral.

dolmuş driver oyunu

Dolmuş Driver oyununun görsel ve ses efektleri daha çok flash oyunlara benzemiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.3 ve üzeri Android sürümü ve 48 Megabyte sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Dolmuş Driver oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı olmuş. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Dolmuş Driver Mobil Oyun indir