Double Dragon NeonOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde WayForward ve Abstraction Games ikilisi tarafından geliştirilen “Double Dragon Neon” adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Double dragon neon oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Eşli bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Double dragon neon oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Dövüş sanatlarında ustalaşmış karakterler sizleri bekliyor. Kendinize bir dövüşçü seçerek rakiplerinizi yenmeye çalışın.

Double Dragon Neon Oyunu

Double dragon neon oyununun görsel efektleri gayet başarılı. Savaş sahneleri iyi hazırlanmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce 9600 GT 1 GB ekran kartı, 3 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine double dragon neon oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere oyun tasarımcıların tarafından iyi kurgulanmış. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Double Dragon Neon Oyun indir