Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Sierra Entertainment tarafından geliştirilen Empire Earth 3 oyununu sizlerle paylaşacağız. Empire Earth 3 oyunu gerçek zamanlı strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca Empire Earth 3 son zamanlarda oyun severler tarafından çok tutulmuş bir oyundur. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelemenin sonunda download linkini kullanın.

Empire Earth 3 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Empire Earth 3 oyununda 5 adet çağ bulunmaktadır. Osmanlılar’ın yanında Orta Doğu, Batı ve Uzak Doğu ırkları da bulunmaktadır. Bu ırklardan birini seçerek kaynakları düzgün bir şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız.

Empire earth 3 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 Ghz CPU işlemci, 1 GB RAM, 256 MB 3D ekran kartı ve 5,5 GB boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Empire Earth 3 oyununu önerebiliriz. Empire Earth 3 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Empire Earth 3 Oyun indir