Eschalon: Book 3Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Basilisk Games tarafından geliştirilen “Eschalon: Book 3” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Eschalon Book 3 oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Eschalon book 3 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Korkusuz bir kral ve şovalyenin hikayesine hoş geldiniz. Macera dolu bir savaşa hazır olun.

Eschalon Book 3 Oyunu

Eschalon book 3 oyununun görsel efektleri daha çok flash oyunlara benzetilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Windows 7, 1 GB RAM ve 1 GB boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine eschalon book 3 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere biraz daha çalışılması gerekiyor. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Eschalon Book 3 Oyun indir