Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SCS Software tarafından geliştirilen Euro Truck Simulator adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. SCS Software araba ve tır oyunlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Oyun tır simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Euro Truck Simulator oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Euro Truck Simulator oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyundaki amacınız diğer tır simülasyon oyunlarındaki ile aynı. Size verilen görevleri yerine getirerek şehirler arası yollarda yolculuk yapmak.

Euro truck simulator oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle tır ve mekan tasarımları birebir oyuna aktarılmış. Buda oyunu daha cazip bir duruma getiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz işlemci, 512 MB RAM (Vista için 1 GB), 600 MB boş HDD alanı, 128 MB GeForce 4 veya ATI 8500 ekran kartına ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Euro Truck Simulator oyununu önerebilirim. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılı. Euro Truck Simulator oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download : Euro Truck Simulator Oyun indir