Oyun indir sitemizin bu günlü oyun incelemesinde Paradox Interactive firması tarafından geliştirilen Europa Universalis: Rome adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Europa Universalis: Rome strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Bir oyunda zeka, politika, strateji, savaş ve askeri bilgi gibi etmenleri arıyorsanız tam kendinize göre bir oyun buldunuz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Europa Universalis: Rome oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna dahil olun. Eski çağlara bir yolculuk bizleri bekliyor. Romayı en baştan kurmak sizlerin elinde. Roma imparatorluğunu kendi stratejik adımlarına göre kurun ve büyütün.

Europa universalis rome oyunu görsel ve ses efektleri gayet etkileyici bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.9 GHz işlemci, 512 MB Ram ve 1.2 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız Europa Universalis: Rome oyununu deneyebilirsiniz. Oyunun görsel ve ses efekteri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılıdır. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Europa Universalis Rome Oyun indir