Oyun indirme sitemizin bu günkü incelemesinde European Street Racing oyununu inceleyeceğiz. Oyunu Team6 firması geliştirerek oyun piyasasına sürmüştür. European Street Racing araba oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. European Street Racing oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

European Street Racing oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. European Street Racing oyununda çok zorlu sokak yarışlarına katılacağız. Yarışlarda birinci olmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Oyun gereken sistem gereksinimler 1.5 Ghz işlemci, 256 Mb Ram, ve 64 MB ekran kartıdır.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlananlar European Street Racing oyununu mutlaka denemeli. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. European Street Racing oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: European Street Racing Oyun indir