Fallout New Vegas Ultimate EditionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Fallout New Vegas Ultimate Edition adlı oyununun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Fallout new vegas ultimate edition oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Fallout new vegas ultimate edition oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Vegas ‘ın eğlenceli olduğu zamanları hızlı bir şekilde unutarak vahşetin içinde olduğunuzu hemen anlamanız gerekiyor. Oyunda 50 farklı seviye var. Yani işiniz hiç kolay değil.

Fallout New Vegas Ultimate Edition

Fallout new vegas ultimate edition oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce 6 serisi ekran kartı ve 10 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine fallout new vegas ultimate edition oyununu önerebilirim. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Fallout New Vegas Ultimate Edition Oyun indir