far cry oyunuOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Crytek Studios firması tarafından geliştirilen ve Ubisoft şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Far Cry” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Far Cry oyunu, Far Cry indir kategoriside bulunan bir aksiyon ve savaş oyunudur. Sizleri daha fazla meraklandırmadan “Far Cry” oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Far Cry oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Far Cry oyunu denizde bir macera atılmanızla başlamaktadır. Fakat bir süre sonra geminiz batırılır ve ıssız bir adada kalmak zorunda kalırsınız. Bu adada hayatınızı devam ettirmek için adada bulunan yaratıkları ve düşman askerlerinizi öldürmeniz gerekmekte.

far cry

Far Cry oyunu içinde bulunduğunuz adanın bilinen ada gibi herşey düşünülerek hazırlanmış olması far cry‘a renk katan faktörlerdendir. Size telefon ile talimatlar veren birinin ifadeleri ile yol haritasının çizildiği oyunda çok dikkatli olmanızı gerekli. Far Cry oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakterlerin ve mekanların tasarımları neredeyse gerçeğe yakın.

far cry

Far Cry oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için celeron 2.21 işlemci, fx 5500 256 mb ekran kartı ve 768 mb Ram gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır. Far Cry oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Sonuç olarak savaş ve aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Far Cry” oyununun önerebilirim. Far Cry oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Far Cry oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz.

Download: Far Cry Oyun indir