Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Giants Software firmasının geliştirdiği Farming Simulator 2011 oyununu sizlerle paylaşacağız. Farming Simulator 2011 oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer alan bir tarım oyunudur.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Farming Simulator 2011 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenledikten sonra tarım kralı olmaya çalışacaksınız. Oyuna başlarken sizlere bağ , bağçe , tarla , traktör verilecek. Bahçenizin ya da tarlanızın ürünlerini satarak para kazanacak ve yeni araziler alacaksınız.

Oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. İş makineleri neredeyse gerçeğinin aynısı. Mekan tasarımları ise oyunu daha da güzelleştiriyor. Farming Simulator 2011 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz işlemci, 256 MB Nvidia Geforce 6800 Serisi ekran kartı, 1 GB Ram ve 1 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Farming Simulator 2011 oyununu önerebiliriz. Oyunun ses ve görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Farming Simulator 2011 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Farming Simulator 2011 Oyun indir