FarSky Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Farsky Interactive tarafından geliştirilen “FarSky” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Farsky  oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Diğer oyunlardan çok farklı. Konum olarak deniz altı kullanılıyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Farsky oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Denizin altındaki vahşi hayata hoş geldiniz. Verilen görevleri yerine getirmeye çalışın.

farsky oyunu

Farsky oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM ve 500 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine farsky oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: FarSky Demo Oyun indir