Fast Furious ShowdownOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Firebrand Games tarafından geliştirilen “Fast & Furious: Showdown” adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr adresinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Fast furious showdown oyunu, araba yarış oyunları içerisindeki yerini almaştır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Fast & Furious: Showdown oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Oyunumuzu sadece araba yarışı olarak düşünmeyiniz. Kimi zaman arabanız ile hız rekorlarına gidecek kimi zaman da silahlarınız ile düşmanlarınızı yok etmeniz istenecek. 50 fazla otomobil markası ve Rio, Moskova gibi 8 tane şehirde yarışmalara katılacaksınız.

Fast & Furious: Showdown

Fast furious showdown oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Arabaların tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2.6 GHz işlemci, 2 GB RAM, GeForce 8800 GT ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize fast furious showdown oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Fast & Furious: Showdown Oyun indir