fifa 2010Oyun indirin bu oyun incelemesine sizlerle fifa indir kategorisinde bulunan ve Electronik Arts, EA Sports firmalarının geliştirdikleri “Fifa 2010oyununun incelemesini yapacağız. Fifa serileri genelde birbirlerini tekrar etmektedir.  Fakat Fifa 2010 serisinde bu durum tamamen ortadan kalkmıştır. Bunun nedeni Pes serilerinin biraz daha popülaritesini artırması da gösterilebilir. Daha fazla uzatmadan Fifa 2010 Oyunun içeriğini anlatmaya başlıyalım.

Fifa 2010 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Fifa 2010 serisinde Chelsea, Barcelona, Bayern Münih, Marsilya, Juventus ve Chicago Fire gibi takımlar bulunmaktadır. Fifa 2010 bu serisinde ayrıca hazırlık karşılaşmaları düzenliyerek takımınızı daha hazır bir hale getirebilirsiniz.

fifa 2010

Fifa 2010 oyununun görsel efektleri  Fifa 09′ a göre daha güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Fifa oyununun bu serisiden kamera açıları oyunu bambaşka bir hale getirmeyi yetiyor. Ayrıca fifa 2010‘ daki bu özellik oyunu daha etkin bir şekilde oynamanızı sağlamaktadır. Kamera açısını yakın çekim haline getirdiğiniz de ise futbolcuları görselinin ne kadar titizlikle hazırlandığının farkına varacaksınız. Ses efektleri ise oyunun en kilit noktalarından birisidir. Örneğin maçta yenik duruma düştüğünüz zaman taraftarlar sizlerin moralini daha da bozmaya başlıyor.

fifa 2010

Fifa 2010 oyununun eski kalıplaşmış halini tamamen unutun. Çünkü Fifa 2010 bu serisinde topun pozisyonuna göre değişmektedir. Örneğin diğer serilerde pası istediğiniz gibi atabiliyordunuz. Fakat Fifa 2010 serisinde ise bası adamın tam ayağına atmanız gerekiyor. Eğer pası adam arkasına atarsanız, top taça çıkabilir. Fifa 2010‘ u sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GB RAM, 512 MB ekran kartı ve 8 GB boş harddiks alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Fifa 2010oyununu önerebilirim. Fifa 2010 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Fifa 2010 oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Fifa 2010 Oyun indir