fifa 98 oyunOyun indirin  bu oyun incelemesinde bir oyun sever tarafından oynanmış bir oyun olan “Fifa 98oyununun incelemesini yapacağız. Fifa 98 oyunu Electronic Arts firması tarafından geliştirilmiş ve oyun piyasasına sunulmuştur. Fifa 98 çıktığı tarihte bir çok oyun sever tarafından oynanmıştır. Daha fazla uzatmadan geçmişe bir yolculuk yaparak fifa 98 oyununun incelemesini yapalım.

Fifa 98 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Fifa 98 oyunu, fifa oyunlarının ilk seri oyunlarından biridir. Fifa 98 oyunun menü ayarlamalarını yaparken hiç zorlanmıyacağınızı düşünmekteyim.

Fifa 98 oyununun takımları ve takım kadroları 1998 yılında kadrolardan oluşmaktadır. Bu nedenle de bir çok oyuncuyu başka bir takımda bulacaksınız. Fifa 98 oyununun görsel ve ses efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Fifa oyunlarında ses efektleri genelde iyi bir şekilde seslendirilmektedir.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Fifa 98” oyununu önerebilirim. Fifa 98 oyununun görsel ve ses efektleri gayet güzel bir şekilde seslendirilmiş ve tasarlanmıştır. Fifa 98 oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkiden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Fifa 98 Oyun indir