fifa 99Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Electronic Arts firması tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan “Fifa 99oyununun incelemesini yapacağız. Fifa 99 oyunu, fifa oyunlarının bir serisi olarak futbol oyunlarının içersinde yer almaktadır.  Daha fazla uzatmadan Fifa 99 oyununun incelemesini yapalım.

Fifa 99 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Fifa 99 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Fifa serisini oynayan futbol çılgınları bu oyununun menü ayarlamalarını yaparken hiç zorlanmıyacak.

fifa 99

Fifa 99 oyununun takımlarındaki futbolcular çok değişik olduğu göreceksiniz. Hatta o zamandaki oyuncuların bazılarının sadece 99 senesinde kaldığının da resmi şahidi olacaksınız. Tabi bu olay gerçek hayatta da böyle değilmidir?

fifa 99

Fifa 99 oyununun görsel ve ses efektleri bir önceki oyun incelemelerimizde incelediğimiz fifa 98 oyununun üzerine koyarak piyasaya sürüldü. Fifa 99 oyunundaki oyuncu tasarımları şimdiki oyunlara göre biraz kötü durumda fakat nostajik bir futbol oyunu oynamak istiyorsanız mutalaka bu oyunu deneyin. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak istiyorsanız, P1 166 MHZ işlemci, 32 Megabyte Ram, on board ekran kartı, 30 Megabyte boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Fifa 99” oyununu bir alternatif olarak önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri zamana göre gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Fifa 99 oyununun demo sürümünü incelemizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Download : Fifa 99 Oyun indir