Final ExamOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Mighty Rocket Studio tarafından geliştirilen Final Exam adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Final Exam oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer alan online bir oyundur. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Final Exam oyununu kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Birbirinden ilginç canavarlara karşı büyük bir mücadele vermeniz gerekiyor. Elinize geçireceğiniz sopaları silah olarak kullanabileceksiniz. Oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile isterseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz.

final exam oyunu

Final exam oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa da idare eder seviyede. Karakter tanımlamaları ve mekanlar biraz daha güzel olabilirdi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için INTEL DUAL-CORE 2.3 GHZ işlemci, 2 Gb RAM, NVIDIA GEFORCE 8600 GT ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak online oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine final exam oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri orta seviyede. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Final Exam Oyun indir