five nights at freddy 3Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Scott Cawthon tarafından geliştirilen “Five Nights At Freddy 3” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Five nights at freddy 3 oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer alan oyundur. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Five nights at freddy 3 oyunun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Her saniyesi korku dolu bir oyun. Verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

five nights at freddy 3

Five nights at freddy 3 oyununun görsel efektlerinden idare eder seviyede. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması ve 45 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine five nights at freddy 3 oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Five Nights At Freddy 3 Mobil Oyun indir