Oyun indirin bu yazısında sizlerle Bugbear firması tarafından geliştirilen Flatout 2 araba oyununu inceleyeceğiz. Flatout oyununun birinci serisi çok büyük bir hayran kitlesi oluşması üzerine oyunun ikinci serisini sizlerle paylaşma kararı aldım. Flatout 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Flatout 2 oyununu indirdikten sonra kendi profilinizi oluşturun. Oyunun singleplay kısmında 5 adet mod bulunmaktadır. Bunlar Career, Single Race, Single Stunt, Single Event ve Single Derby. Oyunda bir çok arabaya yer verilmiş. Ayrıca aralara çarptığınızda hasar almak efektleri de güzel tasarlanmış.

Flatout 2 araba yarışı oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Ses efektlerinde metal müziklere yer verilmiştir. Ayrıca arabaların tasarımları gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.5GHz Intel Pentium 4 işlemci, 256 MB RAM, 128 MB Ekran kartı ve 3 GB boş sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Flatout 2 oyununu önerebilirim. Flatout 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Flatout 2 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Flatout 2 indir