flick shootOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Mobil Interaktif tarafından geliştirilen Flick Shoot adlı mobil oyunu sizlerle paylaşacağız. Flick Shoot oyunu, spor oyunları içerisindeki yerini almıştır. Artık yolculuk yaparken akıllı telefonlardan bu oyunu oynayarak seyahatinizi hızlandırabilirsiniz. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Flick Shoot adlı mobil oyunun özelliklerinden biraz bahsedelim. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Flick Shoot oyununu oyunindir.biz.tr sitesinden telefonunuza indirip kurulumunu yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunumuzda Arcade, Turnuva, Tek Top, Multiplayer, Time Attack, Duvar Kick (Sadece Pro), Goal Post oluşan 7 farklı mod bulunmaktadır. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

flick shoot oyunu

Flick shoot oyununun görsel efektleri mobil ortam için idare eder. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. IOS 4.3 veya üstü gereklidir. Sonuç mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Flick Shoot oyununu önerebilirim. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Flick Shoot Mobil Oyun indir