Football Manager 2005 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Football Manager kategorisinde bulunan Sports Interactive firması tarafından geliştirilen ve SEGA oyun firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “Football Manager 2005” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Football Manager 2005 spor oyunlarının içersinde yer almaktadır. Championship Manager oyunlarınnın devamı niteliğinde bulunan Football Manager oyunlarının 2005 serisini incelemesini yapmaya başlıyalım.

Football Manager 2005 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Football Manager 2005 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yapmaya başlayınız. Fifa Manager oyunlarında olduğu gibi oyunda oyuncu transferi yapabilirsiniz. Tabiki bunun için de oyunda yeterli bütçeye sahip olmanız gerekmektedir.

Football Manager 2005

Football Manager 2005 oyununun görsel ve ses efektleri gayet yarıtıcı bir şekilde dizayn edilmiştir. Football Manager 2005 oyunundaki ses efektleri bizleri oyuna daha iyi adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 633 MHZ İşlemci, 128 mb kısa süreli bellek, 32 mb 3 boyutlu desteği olan video kart ve 300 mb boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Football Manager 2005 oyununu önerebilirim. Football Manager 2005 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Football Manager 2005 oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Football Manager 2005 Oyun indir