Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizler çok beğeneceğini umduğumuz managerlik oyunu Football Manager 2012. Football Manager 2012 oyununu Sports Interactive firması geliştirmiştir. Oyunumuz Football Manager indir kategorisinde yer alan bir oyundur. Football Manager 2012 oyununun demosunu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Football Manager 2012 oyununu indirdikten sonra heyecana ortak olabilirsiniz. Oyunumuz bu sürümünde tamamen yenilenmiş. Yenilenmenin bir kısmını incelememizde sizlere anlatalım. Bence en büyük yenilik lig ekle/çıkar olayı olmuş. Bu özellik sayesinde daha fazla oynanabilir lig ekleyebilir ya da istemediklerimizi çıkartabiliriz. Football Manager 2012 oyununda bir ülke, lige yer verilmiş. Bu da manager severlere bir jest olmuş.

Football Manager 2012 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 4 işlemci, 1 Gb Ram, 128 MB ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak Manager oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Football Manager 2012 oyununu önerebiliriz. Football Manager 2012 oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Football Manager 2012 Oyun indir