football manager 2013

Futbol manager oyunlarından hoşlanan Football Manager 2013 Oyun Hileleri kullanın. Oyunun dmeo sürümünü indirmek için Football Manager 2013 Oyun indir bağlantı linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Football Manager 2013 Oyun Hileleri kullanmak için aşağıdaki teknikleri uygulayın.

Seçtiğiniz takımın dışında yeni 1 teknik direktörü oyuna dahil ediyoruz ve almak istediğiniz oyuncunun takımının başına getiriyoruz. Daha sonrasında normal oyunumuzla o oyuncuya düşük ücretlerde teklif yapıyoruz. İsterseniz ücreti 0 yapın bu size kalmış. Sonrasında ise 2.eklemiş olduğumuz teknik direktöre geçip teklifi kabul ediyoruz ve oyuncuya sözleşmeyi sunuyoruz.

Galatasarayı yönetiyorsak 2. ekleyeceğimiz menajeri Real Madrid veya M.City gibi zengin 1 kulübün başına getiriyoruz. Ve Galatasarayı olan kötü 1 oyuncuya teklif yapıyoruz. Çalışma izni durumlarından dolayı kötü oyuncuları ikinci plana atabilirsiniz . Kulüpteki tüm parayı o oyuncu için teklif ediyoruz ve sonrasında kendi yönettiğimiz menajere geçip teklifi kabül ediyoruz. Böylelikle basit 1 oyuncuyu milyonlarca euroya satmış oluyorsunuz.