Football Manager 2015Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager 2015 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile sizlere sunacağız. Football manager 2015 oyunu Football Manager indir kategorisinde yer alan 1 oyundur..  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Football manager 2015 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza kurduktan sonra ayarlamaları yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Bu yeni seri sizlere yeni bir deneyimi yaşatacak. Oyunda 50 ‘yi aşkın ülkenin takımları alıyor. Yani bu ülkelerin takımlarının istediğiniz başına geçerek yönetme şansı bulacaksınız.

Football Manager 2015

Football manager 2015 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 4 işlemci, 1 GB RAM, NVidia GeForce FX 5900 Ultra ekran kartı ve 3 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak futbol manager oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Football Manager 2014 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Football Manager 2015 Oyun indir