Frontline CommandoOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde glu.com tarafından geliştirilen “Frontline Commando” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Frontline Commando oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Artık yolculuklar hiç uzun sürmeyecek. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Frontline Commando oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. İnsanlara zulüm eden bir yöneticiye karşı duran cesur bir komutanı yöneteceksiniz. Silahlarınızı etkin bir şekilde kullanarak kendinizi savaş meydanında gösterin.

frontline commando oyunu

Frontline commando oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.1 ve üzeri olması ve 154 Mb boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Frontline Commando oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Frontline Commando Mobil Oyun indir