Frozen HearthOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Epiphany Games tarafından geliştirilen Frozen Hearth adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Frozen hearth oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Frozen hearth oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Savaşçı karakteriniz ile iyi bir strateji belirleyerek verilen görevleri yerine getirmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.

Frozen Hearth Oyunu

Frozen hearth oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter oyun şirketi tarafından iyi bir şekilde dizayn edilerek hazırlanmıştır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i7 işlemci, 4096 MB RAM, Nvidia Geforce GT250 ekran kartı ve 5 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine frozen hearth oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Yaş sınırlaması bulunan bir oyun.

Download: Frozen Hearth Oyun indir