Fruit Saga Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde King tarafından geliştirilen “Fruit Saga oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Fruit saga oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Fruit saga mobil sektöründe çok tutulan bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Fruit saga oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Görevimiz belli meyveleri patlatarak en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor. Aynı cins meyveleri alt alta ya da yan yanya getirin.

Fruit Saga

Fruit saga oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Görsel efektler flash oyunlara çok benziyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.2 ve üzeri olması ve 29 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine fruit saga oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Fruit Saga Android Oyun indir

Download: Fruit Saga iPhone Oyun indir